Zasady dostawy

1. Cena dostawy

Cena towaru ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości (gabarytów) i wagi (kilogramów) zamówionego towaru. Lekkie przesyłki - do 20 kg (falowniki, małe elementy złączne, optymalizatory, mikroinwertery) dostarczane są kurierem DPD. Moduły solarne, profile aluminiowe dostarczane są przez firmę RABEN lub kurierem DHL.

2. Czas dostawy

Towar, który mamy w magazynie przygotujemy i wyślemy w ciągu jednego dnia roboczego. Dostawa kurierem może potrwać od jednego do dwóch dni roboczych. Towary są dostarczane wyłącznie w dni robocze. W dniu dostawy Użytkownik otrzyma powiadomienie SMS o szacowanym czasie dostawy. Kod śledzenia otrzyma pocztą elektroniczną.

3. Pakowanie towarów

Każdy towar jest pakowany indywidualnie w zależności od jego wielkości i wagi. Inwertery (lub inna elektronika) są pakowane w zamknięte pudełko producenta i pokryte czarną folią stretch. Jeśli wymagane jest dodatkowe wzmocnienie, odbywa się to za pomocą specjalnych plastikowych pasków.Pakowanie modułów solarnych możliwe jest wyłącznie na dedykowanych paletach drewnianych. Po ułożeniu modułów na palecie, są one przykrywane kartonem, zabezpieczane plastikowymi pasami i owijane czarną folią stretch.

4. Odbiór towarów

Po otrzymaniu towaru należy go sprawdzić pod kątem ewentualnych uszkodzeń powstałych podczas transportu. Ważne, aby przed złożeniem podpisu kurierowi sprawdzić, czy towary nie zostały uszkodzone, upłynnione lub w inny sposób uszkodzone podczas transportu.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenie ładunku, musisz powiadomić kuriera i spisać uszkodzenia oraz poinformować naszą administrację.